داستان کوتاه آرزوی یک ماهی

داستان کوتاه آرزوی یک ماهی

A Fish with a Wish

نویسنده: اتان کرونبری
سبک: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 43
فرمت: pdf

آرزوی یک ماهی داستانی است کوتاه درباره ماهی که می خواهد از تنگ آب آزاد شود.

ماهی برای یک تولد دختری از مغازه یک مرد خریداری شد. ماهی در یک مخزن کوچک قرار داده شد. ماهی با خانه ای که داشت، خیلی خوشحال نبود. او همچنان به خود شکایت می کند که مخزن ماهی کوچکتر است و به اندازه کافی برای لذت بردن از آن وجود ندارد. هیچ اسباب بازی وجود نداشت، هیچ حیوانات خنده دار یا سنگریزه ای وجود نداشت. آب برای لذت بردن از آب بسیار روشن نیست! ماهی آن را بیش از حد سخت برای زنده ماندن یافت.

ماهی به معنای واقعی کلمه گریه کرده بود و آرزو می کند آزاد شود! او یک نور روشن زیبا را دید. و این یک ستاره کوچک زیبا بود. ماهی داستان خود را به ستاره فرستاد و آرزو داشت که در جای دیگری زندگی کند. ماهی ابراز تمایل خود را برای کشف اقیانوس و زندگی بدون محدودیت در دریا است. ستاره از ماهی ناراحت شد و به او گفت که او خواسته هایش را می پذیرد، اما می تواند فقط یک بار بخواهد.

در ادامه بخوانید  داستان کوتاه رکورد یکساله بارش باران

ماهی خواسته بود که او را یک نهنگ غول پیکر بسازد! نهنگ شاد اقیانوس را بررسی کرد اما توسط ماهیگیران در قایق متوجه شد. آنها سعی کردند نهنگ را بگیرند اما نهنگ ترسناک ستاره را نام برد و از او خواست که او را پرنده کند.

پرنده خوشحال از کوه ها و قطارها پرواز کرد و از زندگی لذت برد. اما این بسیار کوتاه بود زیرا پرنده توسط یک شکارچی هدف قرار گرفت. ماهی پس از ستاره خواسته بود او را به یک خرس تبدیل کند و به عنوان موجودات مختلف. ماهی می تواند در هر شکل خوشحال و باهوش باقی بماند و به شکل قدیم بازگشته است. ستاره با رفتار ماهی کاملا تحریک شد و هشدار داد که فقط  می تواند یک آرزو داشته و باید به آن برسد.

ماهی ما هیچ گزینه ای برای تغییر شیوه ای که او به نظر نمی رسد و یا بازگشت به زندگی عادی را زمانی که او با آرزوی نهایی خوشحال نیست. در حالی که ماهی فکر میکرد، او یک دختر زیبا را دید که در صندلی چرخدار به اتاق میرفت. آنها هر دو دوست خوب بودند.

در ادامه بخوانید  داستانهای شرلوک هلمز

ستاره به عقب برگرداند تا آرزو نهایی را به ماهی بدهد. آن چه بود؟ کتاب را بخوانید!

اندازه فونت بسیار کوچک و کمی غیر قابل تحمل است. فونت هایی با ابعاد بزرگتر می تواند خواندن کتاب را کاهش دهد. به غیر از آن، خواندن عالی برای کودکان است.

حالا، به من بگو چه میخواهی اگر آرزو میکنی؟

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه آرزوی یک ماهی نوشته اتان کرونبری
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *