ABC Pronunciary تلفظ کلمات انگلیسی

ABC Pronunciary تلفظ کلمات انگلیسی : در این بخش،هدف نحوه تلفظ صیحیح کلمات با لحجه آمریکایی است که تمام حروف صدادار و بی صدا را کار میکند و اهداف ان این است که کسانی که زبان مادریشان انگلیسی نباشند میتوانند با بهره گیری از این کلیپ تلفظ آمریکایی داشته باشند.

 مجموعه دیگری که برای شما اماده کردیم آموزش نحوه تلفظ حروف انگلیسی می باشد این مجموعه به صورت ویدویی است وتلفظ تمام حروف الفبای انگلیسی را همراه با مثال آموزش می دهد. با نگاه کردن و تمرین کردن این مجموعه نحوه تلفظ صداهای انگلیسی را به خوبی فرا می گیرید. این اولین قدم برای تلفظ صحیح کلمات انگلیسی است. اینکه بتوانید ابتدا تلفظ صداهای مختلف و حروف ساده زا یاد بگیرید به شما کمک می کند تا با ترکیب این حروف بتوانید تلفظ لغات را نیز صحیح ادا کنید. بیان تلفظ صحیح در هنگام صحبت کردن اهمیت فراوانی دارد، از جمله اینکه تلفظ اشتباه کلمات باعث می شود تا شنونده مفهوم بسیاری ازکلمات شما را متوجه نشود. همچنین با یادگرفتن تلفظ صحیح کلمات انگلیسی می توانید قدرت شنیداری خود را تقویت کنید و صحبت های دیگران را بهتر بفهمید.

این مجموعه به صورت یک فیلم ۵۰ دقیقه ای عرضه شده است. می توانید بر روی کامپیوتر، موبایل یا دستگاههای پخش فیلم قرار بدهید و نگاه کنید. سعی کنید به دقت به تلفظ ها گوش دهید و همراه با آن و با صدای بلند تکرار کنید. بدون تکرار نمی توانید تلفظ ها را به خوبی یادبگیرید. تمرین و تکرار همیشه اولین اصل در یادگیری زبان انگلیسی هستند.

این آموزش شما را در تلفظ صحیح کلماتی که حتی ممکن است نشنیده باشید راهنمایی میکند.

ABC Pronunciary تلفظ کلمات انگلیسی

 

Actors: Mary Iorio
Directors: Charles Beyer
Format: .AVI
Size : 193mb
Studio: Vocalis Video
Run Time: 50 minutes

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
آموزشی یادگیری بهتر و تقویت تلفظ در زبان انگلیسی
امتیاز
41star1star1star1stargray
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *