داستان کوتاه درباره انواع هواپیما

داستان کوتاه درباره انواع هواپیما

All Types of Aircraft

نویسنده: دانیل بروکرت
سبک: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 32
فرمت: pdf

ما دستیابی داریم به کتابهای رنگارنگ با تصاویر جذاب برای آموزش دادن به بچه ها درباره عناوین مختلف. از رنگ ها، شکل ها، میوه ها، سبزیجات و وسایل نقلیه، تصاویر رنگارنگی که به کودکان برای تشخیص دادن، به یاد آوردن و یادگرفتن خیلی چیزها به طور سریع کمک میکند. اینجا یک روش ساده برای آموزش دادن فرزندان شما در مورد انواع مختلف هواپیماها وجود دارد.

یادگیری سرگرم کننده است! همه انواع کتابها درباره هواپیما یک روش راحت و جالبی را فراهم می کند. کتاب کوتاه برای بچه ها یک نوعی از هواپیماها با اطلاعات کوتاه برای هر نوع از آنها، آنها را آماده سازی می کند.

آیا شما می توانید چند نوع هواپیما را نام ببرید؟ هواپیما، هلیکوپتر، جت، و غیره. خلاصه کتاب در مورد آنچه هواپیما، انواع هواپیما، هدف، و سایر اطلاعات مهم است. این کتاب پر است از تصاویر و کلمات خیلی کم.

با این حال ممکن است که اطلاعات موجود خیلی کم به نظر برسند اما این اطلاعات اساسی برای بچه هاست که باید آنها را یاد گرفته و با آنها آشنا شوند.

در ادامه بخوانید  انواع شغل ها به زبان انگلیسی

در ابتدا، در مورد هواپیما!چرا هواپیما بال دارد؟ تفاوت سازه های هواپیما و دیگر چیزها چیست. چگونه هواپیماها در هوا پرواز می کنند؟ دوم، در مورد گلایدر است. یک گلایدر چیست، شکل آن چگونه است و چگونه پرواز میکندو دیگر چیزها. بعد در مورد هلیکوپتر است. آیا شما می توانید تفاوت بین مکانیزم پایه ای یک هواپیما را با گلایدر و هلیکوپتر بگویید؟ شما می توانید آنها را اینجا یاد بگیرید!

سایر انواع هواپیما شامل هواپیماهای نظامی، هواپیما های ایروبیک، هواپیماهای کشاورزی، آمبولانس هوایی، آتش نشانی ها و غیره می باشد. شما می توانید در مورد انواع مختلف هواپیما یاد بگیرید و اهداف آنها را که در نظر گرفته شده اند. تصاویر واقعی و واضح است که بچه ها می توانند تفاوت های فیزیکی انواع مختلف هواپیما را درک کنند.

در حال حاضر، پس از یادگیری در مورد همه این هواپیما، به ما بگویید که هواپیمای مورد علاقه شما چیست و دوست دارید در چه هواپیمایی پرواز کنید؟

به نظر من اکثر بچه ها دوست دارند در یک بالن هوای داغ همچنانکه به شکلهای تونی هستند پرواز کنند! شما می توانید درمورد هواپیماهای مورد علاقه یتان برای ما کامنت بگذارید.

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه درباره انواع هواپیما نوشته دانیل بروکرت
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *