داستان کوتاه مشکلات خیلی خیلی بد یک خرگوش

داستان کوتاه مشکلات خیلی خیلی بد یک خرگوش 

Bad, Bad Bunny Trouble

نویسنده: هانس ویلهلم
سبک: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 18
فرمت: pdf

رالف، نه تنها خرگوشی که عاشق فوتبال است بلکه خرگوش عصبانی، بازیگوش و دوست داشتنی است! او در جشن تولد خواهرش به مشکل برخورد، اما خودش را یک قهرمان نشان داد و جان خانواده و دوستانش را نجات داد. در اینجا شما خلاصه ای از این داستان را خواهید داشت.

رالف عاشق فوتبال است! او فقط دوست داشت تمام اوقاتش را فوتبال بازی کند. یک روز وقتی داشت فوتبال بازی می کرد تولدخواهرش بود. مادرش از او خواست که دست از بازی بردارد و خودش را برای مهمانی آماده کند. اما رالف دوست نداشت دست از بازی کردن فوتبال بردارد. او بخاطر اینکه مادرش از بازی کردنش جلوگیری کرد غور زد. اما او دید مادرش کیک تولد و کیک قهوه را برای تولدخواهرش درست می کرد. رالف خیلی احساس بدی داشت چونکه دیگه نمی تواست وفتش را با بازی کردن صرف کند تا اینکه خودش را برای جشن آماده کند.

او هنگامی که خواهرش لیزا شروع به بریدن کیک کرد، وارد مهمانی شد. رالف خشمگین شروع به ناراحتی می کند و می خواست یک تکه از کیک قهوه را بردارد. مادرش کیک قهوه را برای بزرگترها ساخته بود و به او گفت که برای بچه ها نیست. رالف عصبانی شد و کیک را به طور کامل نابود کرد زیرا او نمی توانست آن را بخورد. از آنجا که یک مهمانی شلوغ بود، مادر رالف از او خواست به اتاق زیر شیروانی برود، یک اتاقی در طبقه بالا.

در ادامه بخوانید  داستان کوتاه

اتاق زیر شیروانی همه وسایل تزئینی از قبیل تخم مرغ تا گیاهان و گلها را داشت! این اتاق کثیف بود! رالف یک صدای عجیب و غریب را شنید و از میان حفره اتاق زیر شیروانی نگاه کرد. او یک گروه روباه وحشی را دید که سعی در از بین بردن خانواده و مهمانانش داشت. خانه قفل شده بود و روباه ها سعی داشت آن را بشکند.

رالف تمام خانواده و تمامی مهمانان را با استفاده از وسایل در اتاق زیر شیروانی نجات دهد توانایی او برای بازی کردن نقش مهمی داشت. اکنون همه از رالف به عنوان نجات دهنده و بهترین خرگوش فوتبالیست تحسین می کنند!

چگونه رالف همه آنها را نجات داد و باعث شد روباهها فرار کنند؟ حرکت های جذاب و هوشمندانه رالف برای از بین بردن روباه ها را بخوانید.

این کتاب تصاویر رنگارنگ زیبایی دارد که به خوبی داستان را شرح می دهد. از آنجا که این یک داستان قهرمانانه است، قطعا دوست داشتنی است. با این حال، به یاد داشته باشید رفتار بد مانند رالف در جشن تولد خواهر خود را نداشته باشید!

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه مشکلات خیلی خیلی بد یک خرگوش نوشته هانس ویلهلم
امتیاز
51star1star1star1star1star
1 پاسخ
  1. خطیبی
    خطیبی می گوید

    سلام
    سایت خوبیه ممنون ، برای دخترم دو زبانه است دنبال کتاب داستان ساده با تصاویر جذاب زبان انگلیسی مناسب سنش هستم ،تازه با حروف آشنا شده

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *