سری داستانهای کوتاه مک بزرگ و دایپر کوچک (راه پله)

سری داستانهای کوتاه مک بزرگ و دایپر کوچک (راه پله)

Big Mac and Little Dipper – The Stair Case

نویسنده: دانیل بروکرت
سبک: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 27
فرمت: pdf

مک بزرگ یک کتاب داستان کوتاهی از یک سگ اهلی است اما در حقیقت یک سگ بزرگی بود. این کتاب داستان کلا درباره درگیری مک بزرگ بر سر گرفتن مکان ایده ال برای خوابیدن است.
یک خانه کوچک و یک خانواده کوچکی بود. خانم و آقای اسمیت همراه با دو بچه یشان کاتیای نوزاد و تایرون پسر که خیلی شیطون بود.البته ما مهمترین عضو خانواده را فراموش کردیم، مک بزرگ، سگ بزرگ!

مک خیلی خواب آلود بود و میخواست در یک جای خنک بخوابد. او با عجله به آشپزخانه کوچک رفت و یک جا برای استراحت پیدا کرد. با این حال خانم اسمیت سگ رو در آشپزخانه کوچک دید که جا اشغال کرده و از او خواست که از اشپرخانه بیرون برود. مک به اتاق پذیرایی رفت که سرد بود و همچنین بو را دوست نداشت. اکنون او تصمیم دارد در کنار وسایل خانه بخوابد.

وقتی کاتیا شروع به بازی با او کرد، خانم اسمیت متوجه او شد و از او خواست که به بیرون برود. او سریع به حمام رفت، آنجا را به اندازه کافی خنک برای استراحت با آرامش پیدا کرد. با این وجود، تایرون شیطون با آب ریختن روی مک اون رو از حمام بیرون کرد.

در ادامه بخوانید  کتاب داستان کارناوال (Carnival)

مک ناراحت بود که خیلی خسته است و از بی خوابی میمیرد. هوا داشت گرم میشد و مک بزرگ جایی را برای خوابیدن پیدا نکرد. او دوباره تلاش کرد که به آشپزخانه برود اما دوباره خانم اسمیت جلوی اون رو گرفت. سپس اون پله ها رو دید و با شتاب تلاش کرد به بالکن برود و زیر میز استراحت کند. با این حال، او از بالا رفتن پله هایی که بزرگ و در هم و برهم بودند میترسید.

مک بزرگ در نهایت به زیر سایه درخت جایی که دایپرکوچک را دید رفت تا استراحت کند. او نتوانست خوابش را کنترل کند اما دایپرکوچک، سگی که حواسش را پرت کرد. مک هرگز با او صحبت نکرد و او به خاطر این رفتارش متعجب شد. مک بزرگ تمام حرف های اون رو نادیده گرفت و درباره خوابید. در بالکن فکر میکرد جایی که کسی دیگر مزاحمش نمیشود.اما دایپر به مزاحمت او ادامه داد.

آیا مک بزرگ حرف های داپر را خواهد شنید و استراحت خواهد کرد؟ داستان را بخوانید
این یک داستان خنده دار برای بچه ها خواهد بود که بر تجربیات گوشه و کنار و ساده و خنده دار یک سگ بیچاره، مک بزرگ اشاره میکند. هیچنین یک داستان اخلاقی است، از چیزی که هرگز امتحانش نکرده اید، نترسید!

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود سری داستانهای کوتاه مک بزرگ و دایپر کوچک (راه پله) نوشته دانیل بروکرت
امتیاز
41star1star1star1stargray
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *