داستان کوتاه بابی بامبل می ترسد پرواز کند

داستان کوتاه بابی بامبل می ترسد پرواز کند

Bobby Bumble Afraid to Fly

نویسنده: اتان کرونبری
سبک: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 46
فرمت: pdf

زنبورها! حشرات کوچک! انواع و نسلهای مختلفی بنام زنبور که در دنیا شناخته شده اند وجود دارد! بامبل یک نوع زنبور از این نوع زنبورهاست. می دانید زنبورها می توانند پرواز کنند بله، آنها عسل را جمع آوری می کنند و کندوها را می سازند! یک زنبور عسل وجود دارد که نمی تواند پرواز کند! و این بابی بامبل بود.

بابی بامبل یک زنبورکوچکی است. او در یکی از درختان بزرگ قدیمی زندگی می کند. او به همراه خانواده اش زندگی میکرد. او برادران و خواهرانی داشت و خیلی مادرش را دوست میداشت.بابی و سه برادرش خیلی به هم نزدیک بودند. آنها با هم بازی می کردند، با هم میخورند و با هم میخوابیدند.

یک روز پس از یک بازی و سرگرمی، یکی از برادرانش به دیگران گفت که به یک شاخه جدید پرواز کنند. با این حال، بابی اجتناب کرد و آنها را از اینکه بیافتند هشدار داد. چه مشکلی درباره بابی بامبل زنبور وجود دارد؟ برادر بابی او را مسخره کرد و او را بزدل خواند. همه آنها دور او جمع شدند و به او خندیدند. برادرهایش به یک شاخه جدید پرواز کردند و رفتند.

در ادامه بخوانید  داستان کوتاه مک نجّار

پس از رفتن به قسمت خیلی بالای هوا، برادرانش او را صدا زدند. برادرانش بابی را مسخره کردند. بابی خیلی خجالت کشید. او یک فکری داشت. او تصمیم گرفت تلاش کند او واقعا سخت تلاش کرد، اما نتوانست پرواز کند.

بابی خیلی غمگین بود. برادرانش پاهای او را مسخره میکردند. بابی به خانه برگشت و خیلی نگران بود. او این حادثه را به مادرش گفت. بابی شک کرد که می تواند پرواز کند. او به مادرش گفت که خیلی نگران افتادن بود. مادرش نیز در مورد او نگران بود.

آیا بابی بامبل توانست پرواز کند و بر ترس خودش غلبه کند؟ این داستان را بخوانید. این داستان را بشکل خیلی جذاب و ساده روایت کنید. همچنین این کتاب شما را در لغت کمک خواهد کرد.

غلبه بر ترس یکی از اساسی ترین موارد برای پیروزی در همه کارهاست. همه کارها تا آنجایی که شما قوی و قدرتمند هستید ممکن خواهد بود.

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه بابی بامبل می ترسد پرواز کند نوشته اتان کرونبری
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *