داستان کوتاه ماجراهای دزدان دریایی (کلم بروکلی)

داستان کوتاه ماجراهای دزدان دریایی (کلم بروکلی)

Broccoli

نویسنده: دین درکسون
طراح: آدام کلودنی
سطح: کودکان
موضوع: سبزیجات
زبان: انگلیسی
کل کلمات: 1460

علیرغم دو دهه ابتکارات بهداشت عمومی، دستورالعمل های رژیم های سنگین تر دولت، رکورد رشد بازار کشاورزان و سهولت محصولات مانند سالاد در یک کیسه، کودکان آمریکایی هنوز سبزیجات کافی مصرف نمی کنند. متخصصان اطفال و متخصصان تغذیه معتقدند که شاید به سادگی گفتن مردم برای خوردن سبزیجات بیشتر کار نمی کند. هیچ وقت، والدینی نمیتوانند بگویند که بچه ها مایل به خوردن سبزی بیشتر می شوند. خوردن سبزیجات بسیار سرگرم کننده تر از غذا خوردن طعم Doritos است. برای همین کتابهایی با موضوعات سبزیجات به عناوین سرگرم کننده پر از ماجراهایی با شخصیت های دزدان دریایی نوشته شده است. البته فرزندان عزیز شما در متن اصلی داستان قرار دارند.

داستان کلم بروکلی درباره یکی از ماجراهای اتفاق افتاده برای دزدان دریایی می باشد. که موضوع اصلی آن مربوط به یک دختر خاص، یکی از دزدان دریایی خاص و غذای خاصی بنان کلم بروکلی می باشد. داستان مورد نظر توسط دین درکسون نوشته شده و آدام کلودنی برای زیبایی داستان تصویر سازی آن را انجام داده است.

در ادامه بخوانید  کلمات متضاد در انگلیسی

موسسه برجسته e-book انگلیسی این داستان را در قالب فرمت pdf برای شما کودکان زبان آموزان با کیفیت بسیار عالی آماده کرده است. بخوانید و از آین داستان لذت ببرید.

دانلود داستان کوتاه کودکانه

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
داستانهای کوتاه زبان انگلیسی برای کودکان
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *