داستان کوتاه شمارش اعداد با استفاده از حشرات

داستان کوتاه شمارش اعداد با استفاده از حشرات

Bugs By Numbers

نویسنده: دانیل بروکرت
سبک: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 32
فرمت: pdf

“شمارش اعداد توسط حشرات” یک کتاب تحصیلی ساده و آموزشی برای کودکان است. همه چیز در مورد یادگیری شمارش اعداد از یک تا پنج است. این متن در قالب فرمت قافیه داده شده و باعث میشود براحتی خوانده شود.

در یک باغ، زیر یک درخت، چندین موجود خیلی ریزی زندگی می کردند. پروانه، کفشدوزک، زنبورعسل و بسیاری از موجودات کوچک و رنگارنگ در باغ زندگی می کردند. اکنون، شما باید شمارش تعداد موجودات را شروع کنید و تعداد موجوداتی که پیدا کرده اید را بگویید. شما می توانید این کتاب را به عنوان یک ابزار یادگیری پایه برای یادگیری کودک خود را به عنوان شمارش استفاده کنید.

تصاویر بخش مهمی از این کتاب برای بچه ها است. بدون وضوح و زیبایی، این کتاب مفید نخواهد بود. در صفحه مقدمه، همه موجودات به زیبایی طراحی شده اند برای اینکه در باغ زندگی می کردند! عکس ها عجیب نیست، اما آنها بسیار ساده و زیبا هستند، توسط بچه های مورد علاقه. داستان در قالب یک قافیه مهد کودک با کلمات ریتمیک نوشته شده است. بچه ها آن را دوست دارند و آن را دنبال خواهند کرد.

در ادامه بخوانید  کتاب داستان رابین هود (Rabin Hood)

این روش آسان یادگیری طراحی شده توسط نویسنده است. در ابتدا، متن سؤال را مطرح می کند، و پس از آن تصویر می شود. به عنوان مثال، شما چند تا مارمولک ها را در باغ مشاهده میکنید. در حال حاضر، کودک جواب می دهد، که به دنبال تصویر مشابه است، اما با تعداد! اولی یک مارمولک خانگی است که در شماره 1 علامت زده شده است. دومین زنبورعسل کارگر و دو زنبور عسل وجود دارد، جواب تصویر با شماره 2 علامت زده شده است و غیره.

آیا این جذابترین روش برای یادگیری نیست؟ برای زفتن به صفحات دیگر عجله نکنید قبل ازاینکه شما بتوانید اعداد را بشمارید.

یادگیری سرگرم کننده است! یکی از کتابهایی که برای بچه بخرید. شما می توانید اجازه دهید فرزند شما به طور آنلاین یاد بگیرد یا بتواند کتاب را دانلود کرده وو برای زمان دیگری ذخیره کنید. بچه ها شمارش را یک عنصر سخت می دانند که با اعداد سروکار دارد. اما وقتی شما یک چیز جذاب و رنگارنگ می دهید آنها را تشویق می کند. بنابراین شما آماده شمارش اعداد خواهید بود.

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه شمارش اعداد با استفاده از حشرات نوشته دانیل بروکرت
امتیاز
41star1star1star1stargray
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *