داستان کوتاه برلی و گرام و شهر مرموز

داستان کوتاه برلی و گرام و شهر مرموز

Burly and Grum and the Secret City

نویسنده: کیت تنبث
سطح: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 33
فرمت: pdf

مکس، پسری که با دوستانش برلی و گرام از یک پیک نیک در جنگل لذت می برد. او توسط شکارچیان دستگیر میشود، زمانی که آنها در حال کشف کردن راز شهری در جنگل بودند. چگونه از دست شکارچیان فرار کردند؟ آیا آنها موفق شدند؟

برلی و گرام اسطوره های حیوانات محبوب هستند! یک مجموعه منحصر به فرد از داستانهای برلی و گرام وجود دارد که این دو حیوان را به عنوان قهرمانان می بینند! آنها چه کسانی هستند؟ برلی نام کوتاه برلینگتون برل، خرس واقعی است! گرام چه کسی است؟ گرام در واقع گروبیل یا گابن است؟ بنابراین، آیا شما می دانید که گروبلین به نظر می رسد؟ هیچ ایده ای نیست، به نظر می رسد یک حیوان بیگانه، حشرات را دوست دارد و برای چیزهای زیبا ترس دارد. این داستان بسیار ساده نوشته شده است.

مکس پسری ماجراجو و بلندپرواز و بهترین دوست برلی و گرام است. یک شهر مرموزی در میان یک جنگل متراکم کشف شد. حداکثر یک پیک نیک با وحشی برلی و گرام در وسط جنگل داشت. برلی یک شهر مرموزی در جنگل کشف کرد. در حالی که گروبلین و مکس در مورد انتخاب وعده های غذایی خود اختلاف نظر داشتند، برلی آن شهر مرموز را به آنها نشان داد. هنگامی که آنها برای کشف شهر بودند، برلی شکارچیان را به زمین زد و آنها مکس را گرفتند. شکارچیان جنگل را کنترل می کنند و نمی خواهند در مورد شهر زیباو بقیه جهان آشکار شوند. این یک شهر بود، جایی که انسان ها با خوشحالی زندگی می کردند و گنج های مخفی پنهان می شدند. چگونه آنها نجات یافتند، بقیه داستان ها را شکل می دهند.

در ادامه بخوانید  داستان کوتاه آرزوی یک ماهی

این داستان هیچ تصویری ندارد، به عنوان مثال تصاویری که کودکان معمولی کتاب داشته باشند. با این حال، خواندن هیجان انگیز است.

این یک داستان زیبا با روحیه خوب است. داستان پس از دستگیری مکس توسط شکارچیان یک سفر پرماجرا با لحظات خنده دار را انجام می دهد. بسیاری از دوستان با برلی و گرام برای کمک به مکس و برای حفظ شهر مرموز خود از دست شکارچیان خسیس ​​دست به گریبان شدند.

شخصیت ها دوست داشتنی و شایان ستایش هستند. گفتگو بسیار ساده است و بچه ها 9 یا 10 ساله و بالاتر می توانند آن را به طوری سرگرم کننده خواندن به تنهایی خود پیدا کنند. برای جوانان، آن یک داستان قبل ازخواب است.

این را از دست ندهید

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه برلی و گرام و شهر مرموز نوشته کیت تنبث
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *