داستان کوتاه برلی و گرام برفراز جنگل

داستان کوتاه برلی و گرام برفراز جنگل

Burly and Grum Beyond the Forest

نویسنده: کیت تنبث
سطح: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 38
فرمت: pdf

این اولین داستان سریالی کتاب برلی و گرام برای کودکان و نوجوانان است. برلی واژه کوتاه برلینگتون بیر است. گرام یک گروبلین است. این یک داستان گرم و جذابی است که درباره اینکه چگونه دونفر باهم دوست شدند. شخصیت های دیگر این داستان مایک فرشته و مکس که یک پسر جوان است میباشد.

این دوره زمانی بود که گروبلین در جنگل زندگی می کرد و وجودیت گروبلین ها برای مردم ناشناخته است. مادر و دیگر برادرانش گرام را بخاطر اینکه خیلی ضعیف بود از خانه بیرون میکنند. هنگامی که گرام شجاعت خود را ثابت کند، به او اجازه می دهند تا بخانه برگردد. گرام ناراحت تصمیم میگیرد تا یک انسان را بدزدد و در راه خود به شهر برلی را ملاقات می کند. اولین ملاقات برلی و گرام خیلی خنده دار است و از مکالمه برلی و گرام می توانید لذت ببرید.

برلی مایک را معرفی می کند، یک فرشته شهر کسی که مسئول خوبیهای مردم است. کسانی که تو شهر زندگی میکنند تصمیم گرفتند تو آدم ربایی به گرام کمک کنند. با این حال، مایک اصرار کرد گرام به انسان آسیب نرساند. گرام قول داد که اینکار را نکند. آنها مکس را که یک پسر خوبی بود ملاقات میکنند و با او دوست میشوند.

در ادامه بخوانید  داستان کوتاه دوستی گل و زنبور عسل

از آنجا که برلی و گرام برای اولین بار شهر را دیدند، می خواستند غذا در هتل داشته باشند. آنها پس از خوردن کیک در رستوران در معرض مشکل قرار میگیرند! بله، آنها هیچ پولی برای پرداخت نداشتند و از هتل به کمک مایک فرار می کنند.

به زودی، آنها یک جشنی را که ملکه میزبان آن است مشاهده می کنند. گرام تصمیم میگیرد که ملکه کارناوال را بدزدد، اما مکس به او هشدار میدهد که او این کار را نمیتواند بکند. آنها با هم شروع به جنگ میکنند و در این حین صاحب رستوران آنها را پیدا میکند. هنگامی که آنها تصمیم میگیرند فرار کنند، برلی توسط پلیس به ضرب گلوله زخمی میشود. برلی بیچاره! آیا این داستان برایتان جذاب نیست؟چه اتفاقی برای آنها می افتد؟ آیا آنها می توانند از شهر فرار کنند و به خانه خود برمیگردند؟ آیا گرام میتواند شجاعت خود را برای برادرانش اثبات کند؟

این مقدمه ای برای مجموعه ای از داستانهای برلی و گرام برای کودکان است. این یک داستان گرم، سبک و خنده دار است و از خواندن آن لذت ببرید.

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه برلی و گرام برفراز جنگل نوشته کیت تنبث
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *