داستان کوتاه دوستی گل و زنبور عسل

داستان کوتاه دوستی گل و زنبور عسل

Busy Bee’s Flower Friends

نویسنده: نیکولا هاوکینز
سطح: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 44
فرمت: pdf

زنبور عسل کارگر، پرجنب‌و‌‌‌جوش‌ترین زنبور عسل در تمام باغ بود. او کارهای زیادی را برای تکمیل کردن دارد. او می خواست شهد و گرده را از بسیاری از گل ها را بگیرد تا عسل درست کند. با این حال، او قادر به پیدا‌کردن گل نبود. آیا شما می‌توانید به او کمک کنید؟

زنبور کارگر یک گل زیبای خشخاش صورتی را ملاقات کرد. خشخاش ۴ تا گلبرگ صورتی دارد. زتبور از او تقاضای شهد را کرد و از او خواست که کمکش کند.
خشخاش از او خواست که از گرده اش بر روی دیگر گل ها برای بیشتر شدن دانه ها ببرد. زنبور شهد را از یک خشخاش به خشخاش‌های دیگر برد. به او کمک کرد که گل‌های خشخاش را برای تغذیه گرده‌ها پیدا کند.
بعد، زنبور پیش گل مروارید رفت، گل‌های مروارید گل های سفید زیبایی هستند که بیش از ۱۰ گلبرگ دارند. زنبور کارگر شهد و گرده را از یک گل مروارید به مروارید دیگر با عجله برد.
آیا شما میتوانید یک گل مروارید را برای زنبور کارگر نمایان سازید؟
سپس، زنبور گل زیبای نرگس را ملاقات کرد. گل‌های نرگس گل‌های زرد طلایی با شش گلبرگ هستند. زنبور کارگر از گل نرگس خواست که کمی شهد و گرده برای بردن به دیگر گل‌های نرگس را کرد.
آیا میتوانید گل های نرگس را از دیگر گروه های گل مشخص کنید؟
سپس زنبور مشغول گل‌های زیادی را ملاقات می‌کند. شهد‌ها را جمع می‌کند و گرده‌ها را از یک گل به گل دیگر در همان گروه می‌برد.

در ادامه بخوانید  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

اما بعدا زنبور کارگر، گل زرد پنج گلپر را در نسبت تفاوتش به شکل با دو گل دیگر اشتباه گرفت، می توانید زنبور کارگر را کمک کنید؟
بعد از اینکه می‌بینید زنبور کارگر گرده‌ها و عسل را از هر گل حمل می‌کند، شما یک سوال برای جواب دارید قبل از اینکه بیشتر بخوانید. به شما کمک خواهد کرد که بچه شما داستان را خوانده است یا نه! بعد از ملاقات با هر گل، باید گل در اینکه زنبور کارگر گَرده‌اش را انتقال داده، تشخیص دهید. گل را بر اساس و تعداد گل‌برگ‌هایی که دارند توصیف شده اند.
تصاویر، خیلی رنگارنگ و ساده هستند. با طراحی‌های مداد درست شده اند. این تصاویر برای دوباره کشیدن خوب هستند. می‌توانید بچه‌های خود را برای کشیدن تصویر تشویق کنید. پس بنابراین با این ابزارهای یادگیری ساده، بچه‌های شما قادرخواهند بود بشمارند، رنگ ها را تشخیص دهند و نام گل‌ها را بگویند.

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه دوستی گل و زنبور عسل نوشته نیکلا هاوکینز
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *