داستان‌های اخلاقی برای کودکان

داستان‌های اخلاقی برای کودکان

Children’s Stories with a Moral

نویسنده: سرگی نیکولف
سطح: کودکانه
سن: 10-6
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 42
تعداد داستان: 2
فرمت: pdf

کتابها برای بچه‌ها به طور کلی از تکنیک های یادگیری ساده با تصاویر و داستان‌های تصویری با اخلاق استفاده می کنند. این کتاب دارای دو داستان اخلاقی برای بچه ها است.

افسانه دریای سیاه

این داستان در مورد یک پیرمرد است که با سگ و گربه خود در نزدیکی ساحل زندگی می کرد. سگ او خیلی خوب بود اما گربه کمی بد بود! در حالی که سگ به پیرمرد کمک می کرد بدون هیچ گونه پاداش، گربه به او کمک کرد تنها زمانی که او ماهی خود را ارائه می داد! او زندگی خود را با ابتلا به ماهی از دریا ساخته شده است. اما سگ به او هشدار داد که گربه خیلی بد است و از او خواست که او را از خانه بیرون کند. وقتی خانه قدیمی پیر شد، گربه به او کمک نکرد! او گربه را به دریا انداخت و با سگش زندگی کرد. با گذشت روز، آنها نمی توانند ماهی کافی برای خوردن پیدا کنند. آنها روزهای زیادی را با گرسنگی خالی به سر بردند. یک پرنده به او گفت که پیرمرد ایمان خود را به آنچه خوب است، از دست داد و به گربه اشاره کرد. پیرمرد متوجه شد که گربه نیز خوب است و همه چیز به ما بستگی دارد! سگ گربه گرسنه را دید و فریاد زد. پیرمرد آخرین قطعه ماهی را به سه بخش تقسیم کرد و ایمان خود را به خوبی به دست آورد.

در ادامه بخوانید  کتاب داستان غرور و تعصب (Pride and Prejudice)

به یاد داشته باشید، همه چیز خوب و بد است، همه چیز بستگی به این دارد که چگونه ما آن را درک می کنیم!

مامان

مامان داستان فانتزی برای بچه ها است. قطعه جالب داستانی که بچه ها آنرا دوست دارند.
یک پادشاه همسر خود را از دست داد وقتی ملکه دخترش را به دنیا آورد. شاهزاده خانم با عشق و مراقبت زیادی که توسط پدرش جاری شد بزرگ شد. او می خواست با دوستانش در ساحل بازی کند، اما پدرش محدود بود.

در همین حال، در بهشت، دو فرشته دوست داشتند. آنها صورتی و بنفش نامیده می شدند. بنفش متوجه شد که با پینک بازی بسیار خسته کننده بود و از خدا خواست که یک شریک دیگر داشته باشد. با این حال، خداوند از ارائه پیشنهادات خودداری کرد، زیرا به مشکلات منجر می شود. شاهزاده خانم کوچک بیمار شد و او به بهشت ​​به بازی با بنفش رفت. صورتی او را دوست دارد و با او بازی می کرد، که بنفش را خیلی عصبانی کرد. پادشاه نگران سلامت دخترش بود! داستان ادامه می یابد و شاهزاده خانم سلامتی خود را به دست می آورد و به کشورش بازمی‌گردد. صورتی و بنفش که نمیتوانند شاهزاده را فراموش کنند، از خدا خداحافظی می‌کنند و در زمین به عنوان بچه‌های دوقلو شاهزاده خانم تجدیدحیات می کنند!

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان‌های اخلاقی برای کودکان نوشته سرگی نیکولف
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *