کتاب داستان دو صلیب

کتاب داستان دو صلیب

نویسنده: فیلیپ پروس
سطح: Pre-Intermediate

سبک: جاسوسی
حجم کتاب: متوسط
انگلیسی: آمریکایی
مجموع کل کلمات: 14390
کلمات منحصر به فرد: 1146

معرفی نویسنده

فیلیپ پروس زندگی حرفه ای خود را با شورای بریتانیا آغاز کرد، برای آنها معلمین خود را در مصر، پرتغال، یونان و لهستان آموزش دادند. بازگشت به انگلستان او مدرک مدرسه زبان های بزرگ مسکونی بود که در آن مسئولیت گسترده ای از دوره های آموزش معلمان و همچنین دوره های زبان برای نوجوانان و بزرگسالان را بر عهده داشت. او در طی دوران حرفه ای اش نوشته است و طی 15 سال گذشته نویسنده و مربی کامل است.

چیزی که او همیشه از آن بسیار لذت برده است، فرصتی است برای صرف وقت در کلاس های درس در نقاط مختلف جهان، و از آموزگاران و دانش آموزان است که الهام بخشیدن به نوشتن است. وی در کنفرانس ها به طور منظم سخنران بوده و دوره های آموزش معلم را در اروپا، آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیا برگزار کرده است.

معرفی کتاب

یک سیاستمدار در تلاش برای ترور در استکهلم جان سالم به در برده است، و مونیکا لودگرن، مامور مخفی، دستور داده است که افراد مسئول را پیدا کند. او در سراسر جهان، از طریق فنلاند، انگلستان، آفریقای جنوبی و موزامبیک، با یک تیم فوتبال عجیب و غریب، یک نوازنده راک و یک دیوانه با آرزوی قدرت جهانی برخورد می کند.

در ادامه بخوانید  کتاب داستان جزیره گنج ( Treasure Island )

خلاصه کتاب

بزرگترین رهبران تجاری از تمام قاره ها برای یک جلسه در طول نمایش پرواز در جشنواره آب استکهولم جمع شدند.جلسه در اتاق جایزه نوبل در تالار شهر برگزار شد. قدرتمندترین گروه های مردمی در حال پیدا کردن راه حل سوال از بین بردن سلاح هسته ای در واحد اتحادیه سوویت بودند.کورت کارلسون رئیس این گروه بود.او وزیر سودان بود و در سال ۱۹۹۰ در مسکو سفیر بود. پلیس به همراه اطلاعات ارتش مخفی در حال محافظت از آنها بودند. مونیکا لوندگرن، وکیل SMI, از روی تجمع مردم، به تالار شهر نظاره گر بود. و مردی در داخل قایق SS Vaxholm او را به شدت نگران کرد.

The most great business leaders from the whole continents gathered for a meeting during the flying show at Stockholm Water Festival. The meeting took place in the Nobel Prize Room in the City Hall. The group of the most powerful people was solving the question of destroying the nuclear weapon in the former Soviet Union. Kurt Carlsson was the head of the group. He was a Swedish minister and an ambassador in Moscow in 1990. The police together with the Secret Military Intelligence were guarding them. Monica Lundgren, an agent of SMI, was watching over the crowd

در ادامه بخوانید  داستان کوتاه درباره انواع هواپیما

.inside of the City Hall. And a man in boat SS Vaxholm worried her very much

موسسه برجسته e-book این داستان را در قالب فرمت pdf همراه با فایل صوتی mp3 با بهترین کیفیت برای شما دوستداران داستانهای جاسوسی آماده کرده است. امیدواریم که با خواندن آن لذت ببرید.

 

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
کتاب داستان کوتاه دو صلیب Double Cross نوشته فیلیپ پروسس به انگلیسی
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.