داستان کوتاه الیاس در روستای عمو یورو

داستان کوتاه الیاس در روستای عمو یورو

Elias in the Village of Uncle Euro

نویسنده: آنا کوندیس
تصویرگر: آپستولیس ایوانو
سطح: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 40
فایل: pdf

خوب بودن عادت صرفه جویی در آینده و کاهش هزینه های شلوغ به زیبایی در داستان الهام بخش برای کودکان، الیاس در روستای عمو یورو نقل مکان کرد.

عنوان داستان کتاب به نظر می رسد متفاوت است، اما داستان کاملا الهام بخش و جالب برای خواندن است. نوشته ی آنا کوندیس، نویسنده ی محبوب کودکان، این داستان را در زبان ساده و آسان نوشته است.

حالا، اجازه دهید نگاهی اجمالی به داستان پسر الیاس داشته باشیم!

الیاس مانند هر پسر دیگر در جهان است. مثل شما و دوست شما او اسباب بازی ها را دوست دارد. او دارای صدها اسباب بازی در انواع مختلف است. با این حال او از اسباب بازی های او ناراضی نیست. او عادت معمولی مثل بسیاری از بچه ها داشت. او به والدینش قول داد که همه چیز را در تلویزیون تماشا کند و در مغازه ها ببیند. آیا این کار را نمی کنید؟

یک روز، به طور معمول او علاقه ای به بازی ای که در تلویزیون دیده بود، توسعه داد. او به مادرش عجله کرد و از او خواست که بازی را بخرد. مادرش گفت او و پدرش درباره آن فکر می کنند. الیاس بی ادب بود مادرش گفت که اسباب بازی های کافی برای او خریدند و بازی جدید خیلی مهم نبود. الیاس به شدت سخن گفت که والدینش علاقه مند به صرف شادی برای او نبودند. او از او خواسته بود تا درک کند که پول در درختان رشد نمی کند، بلکه فقط به دست آورده است! الیاس درک نکرد

در ادامه بخوانید  داستان کوتاه جیکو بر روی دیوار (نسخه رنگ‌آمیزی)

الیاس ناراضی بود او یک رویا بود که یک گربه را دید. گربه خیلی گرسنه بود و از او خواسته بود ماهی را خدمت کند. اما الیاس پول برای خرید یک ماهی و خدمت به گربه نیاز داشت. گربه به او گفت که باید کاری انجام دهد و در پایان روز خسته خواهد شد. به عنوان یک نشانه قدردانی، او با پول کاغذی و یا سکه توسط یک عمو یورو پاداش خواهد گرفت. الیاس به عنوان ماهی هدایت شده، کمک به بریدن درخت و از بین بردن آوار. او یک پنی را به دست آورد و ماهی خریداری کرد. الیاس دوباره و دوباره، به منظور تغذیه ماهی، کار می کرد.

این واقعا رویا بود! آیا او توانست حقایق مربوط به پول درآمد را درک کند؟ صرف عادت عادت خوبی نیست! پول درختان رشد نمی کند. صرفه جویی در واقع یک مراسم مهم است که هر کودک برای توسعه. این ها برخی از درس های زندگی ضروری است که هر بچه باید با آن آشنا باشد. داستان را بخوانید

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه الیاس در روستای عمو یورو نوشته آنا کوندیس
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.