داستان کوتاه جیکو بر روی دیوار (نسخه رنگ‌آمیزی)

داستان کوتاه جیکو بر روی دیوار (نسخه رنگ‌آمیزی)

Gecko on the Wall Colouring Edition

نویسنده: دانیل بروکرت
سطح: کودکانه
سن: 5-3 سال
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 24
فایل: pdf

آیا شما کتابی که به عنوان جیکو بر روی دیوار است را برای کودک خود خوانده‌اید، هنوز نه، پس بیایید اینجا و این کتاب را بخوانید که در واقع کتاب قافیه کودکانه برای بچه‌هاست.

این نسخه ساده و بی رنگ همان کتاب جیکو بر روی دیوار است. حالا شما می تونید نسخه رنگی که با همان قافیه است را دریافت کنید. در اینجا خلاصه‌ای از قافیه را خواهیم داشت.

یک پسر بچه‌ای که تجربیات خود را با جیکو روایت می کند. او یک جیکو (یا همان مارمولک خانگی) را روی دیوار دید و دوست داشت که آن را به آرامی نگاه کند. پسر بچه دوست داشت که با جیکو دوست شود. سپس او یک جیکوی دیگر را دید که از او دعوت کرد که یک فنجان چایی با هم بخورند. او در حال فکر کردن بود که با آنها باشد یا نه. سومین جیکویی که او دید در یک استخر لذت می‌برد و در حال نوشیدن لیموناد خنک بود. جیکو از او خواست که در استخر به او بپیوندد. بعد، پسر بچه جیکوی دیگری را روی سقف خانه‌یشان دید. او جیکو‌های مختلف را در مکان‌های مختلف ملاقات کرد. اما او جیکویی را بیشتر از همه دوست داشت. آن کدام یکی بود؟ آن جیکو بر روی دیوار بود.

در ادامه بخوانید  داستان کوتاه آرزوی یک ماهی

در نسخه رنگ شده قبلی، جیکو‌های مختلفی بر اساس سایه‌های پرجنب‌و‌جوش ازهم متمایز می‌شدند. جیکویی که دعوت کرد یک فنجان چایی بنوشد یک دامن قرمز پوشیده بود.  با شباهت به اینکه شما می‌توانید از بچه بخواهید که سایه‌های مختلفی را برای متمایزکردن آنها استفاده کند.

این کتاب را دنیل براکرت یک نویسنده معروف برای کودکان نوشته است که او بخاطر استایل ساده نوشتاری که ویژگی ساده بودن را دارد مشهور است که از شیوه‌های روزانه در زندگی استفاده می‌کند. تصاویری که باعث شده این کتاب جذاب‌تر بنظر بیاد. هر فعالیتی که جیکوها به طور زیبایی تصویرسازی شده و اکنون شما می توانید آن را جذاب‌تر کنید. حتی شما می توانید از رفرنسهای که بطور اورجنال در نسخه اصلی رنگ‌آمیزی شده‌اند استفاده کنید یا از انتخاب خودتان در رنگ‌آمیزی استفاده کنید. جیکوی سبز یکی از رنگ‌های مورد علاقه پسر بود و شما می‌توانید جیکوی مورد علاقه خودتان را با رنگ مورد علاقیتان رنگ‌آمیزی کنید.

جوانترها، کسانی که دوست دارند دنیای رنگارنگی را با رنگ‌های مختلفی کشف کنند، این کتاب را خیلی هیجان‌انگیز خواهند دید. زمان کافی برای سرگرمی و مفید بودن آن می‌تواند با استفاده از رنگ‌آمیزی صفحات ایجاد شود.

در ادامه بخوانید  چگونه زمان را به انگلیسی بگوییم

برای کودک خیلی مهم است بخواند و متوجه شود نسخه رنگ‌آمیزی شده کتاب را قبل از اینکه این کتاب را رنگ کند.

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه جیکو بر روی دیوار (نسخه رنگ‌آمیزی) نوشته دنیل بروکرت
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.