داستان کوتاه قهرمان کوهستان

داستان کوتاه قهرمان کوهستان

Hero of the Mountain

نویسنده: ایوان پارووف
سطح: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 21
فایل: pdf

این کتاب داستان کوتاهی درباره روباهی بنام بوبو است که می خواهد با حیوانات قدرتمند مسابقه دهد.

بوبوی، روباه در انتظار مسابقه قهرمان کوه بود! او مشتاقانه در انتظار دیدار با قدرتمند ترین حیوانات جهان در رقابت و شرکت در مسابقه بود.

او آمادگی خوبی برای دیدار با قهرمانان قدرتمند و حتی نقشه را با دقت مطالعه کرد. این مسابقه در یک کوه برگزار می شود و بوبو خود را برای سفر بسیار طولانی آماده می کند.

او تمام شب را نخوابید، فقط در مورد مسابقه روز بعد فکر کرد. حتی صبح او به زودی از خواب بیدار شد و به مادرش درباره حیوانات دیگر گفت. مادرش از او خواست تا قبل از شام برگردد.

بوبو سفر خود را به کوه آغاز کرد. او یک سوسک را در حال عبور از یک پل در جریان رودخانه دید. اگر چه او تاخیر داشت، او به سوسک سوار با استفاده از دم خود کمک کرد. او یک خرگوش را در یافتن دستکش خود کمک کرد. بعدها به مورچه ها کمک کرد تا راه خود را به سوی کوه پیدا کنند. هرچند او در مورد دیرکردن مسابقه نگران بود، او هرگز کسی را نادیده نگرفت.

در ادامه بخوانید  حمل و نقل ( transportation )

بوبو به همه کمک کرد! همانطور که او به نقطه رقابت رسید، او همه را ترک کرد و مسابقه تمام شد. فلش های شکسته، تابلوهای هدف و شمشیرها همه جا پخش بود. بوبو بسیار غمگین بود زیرا او نتوانست قهرمانان مورد علاقه خود را ببیند و در رقابت شرکت کند. ناگهان، جغد شعبده باز به نام بارون ظاهر شد!

پس چه اتفاقی برای بوبو افتاد؟ چه کسی عنوان قهرمان کوهستان را از شعبده بازی به دست آورد؟ داستان را بخوانید

بخش جالب و جذاب داستان این تصاویر است. تصاویر زیبا و بی نظیر داستان را می سازند. داستان با کلمات کمتر و تصاویر پر جنب و جوش توسعه یافته است. از کودکان خود بخواهید که داستان را با دیدن تصاویر ببینید و آنها بتوانند به آسانی آن را انجام دهند!

برای تبدیل شدن به یک قهرمان، شما نباید قوی، قدرتمند، وحشی و غیر عادی باشد. به جای آنها، بشریت، مهربانی، کمک به دیگران کافی است. مهربانی به دیگران هیچ هزینه ای نخواهد داشت! مهربانی بهترین چیزی است که می توانید به دیگران بدهید. بچه ها، یاد بگیرند که دوست داشته باشند و به دیگران کمک کنید.

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه قهرمان کوهستان نوشته ایوان پارووف
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.