داستان کوتاه بازی قایم‌باشک

داستان کوتاه بازی قایم‌باشک

Hide and Seek

داستان کوتاه بازی قایم‌باشک یا فایم‌موشک
سطح: کودکانه
سن: 5-3
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 23
فایل: pdf

پاتریک، آرتی و کوین دوستان خیلی صمیمی هستند. آنها شخصیت‌های اصلی سری محبوب از کتاب برای بچه‌ها را تشکیل می دهد. این کتاب دارای یک خط داستان بسیار ساده با طرح‌های ساده است. در واقع، ویژگی‌های این کتاب برخی از حوادث جزئی را در ساده‌ترین راه توضیح می‌دهد.

بازی قایم‌باشک یک بازی مورد علاقه است. برنده کسی است که از چشم گیرنده دور میمونه. پس بزارید ببینیم قایم‌باشک در این کتاب چجوریه.

پاتریک قایم می‌شود آیا شما پیدا کردید؟ بله، پاتریک کجا بود؟ پاتریک داشت خودشو پشت میز پنهان می‌کرد. او داشت اونجا یچیزی را آماده می‌کرد. میدونی چه چیزی‌رو؟

او داشت خودشو برای مسابقه قایم‌باشک ملی آماده می‌کرد. او خودشو برای مسابقه آماده کرد.

مسابقه شروع شد! حدس بزنید که اولین رقیب برای پاتریک کی بود؟ کسی نبود جز کوین!

او پشت یه‌چیزی خودشو پنهان کرده بود. می‌تونید او رو پیداش کنید؟

خب الان، شرکت کننده دوم بهترین دوست دیگه پاتریکه. که او آرتی‌ بود! اون هم داشت پشت یه‌چیزی قایم می‌شد. می‌تونید پیداش کنید؟ آیا او رو درست پیدا کردید؟! و درنهایت آخرین مسابقه‌دهنده، پاتریک!

در ادامه بخوانید  کتاب داستان جین ایر (Jane Eyre)

پاتریک کجا بود؟ آیا پاتریک را پیدا کردید؟ پاتریک کجا رفته بود؟ ما که اونو هیچ‌جایی پیدا نتونستیم بکنیم. او خودشو در یکی از بهترین جاها پنهان کرده بود و هیچ‌کسی نتونسته او رو پیدا کنه. برنده رو حدس بزنید. البته پاتریک. و پاتریک به‌عنوان برنده جایزه داده شد.

این یک روایت زیبا و تصویر‌سازی از یک داستان خیلی‌ساده است و تا اینکه چیزهای روزانه اتفاق بیفته. تصاویر زیبا با سایه‌های پس‌زمینه در پشت صحنه خیلی جذاب بنظر می‌رسیدند و باعث جذب‌شدن بچه‌ها بودند. علاوه‌بر تصاویر نقاشی‌کشیده شده، این کتاب همچنین دارای تصاویر رنگارنگ بود.

محتوای این داستان بصورت روایتی نوشته شده، درست مثل اینکه از خواننده سوال پرسیده می‌شه. وقتی که بچه‌ها اون می‌خونن اینجوری احساس می‌کنن که دارن با سراینده داستان ارتباط برقرار می‌کنن. این داستان خیلی ساده برای بچه‌ها را از دست ندید.

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه کودکانه بازی قایم‌باشک
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *