داستان کوتاه کانلیس آتن را جستجو می‌کند

داستان کوتاه کانلیس آتن را جستجو می‌کند

Kanelis Explores Athens

نویسنده: دیمیتریوس کانلوپولوس
طراح: آپالونیا پارامیتیوتی
سطح: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 50
فایل: pdf

داستان کوتاه کانلیس آتن را جستجو می‌کند، سفری است کوچک که خواننده را از این طریق به شهر زیبای آتن با یک پیام زیبا سوق می‌ده. بله ، این یک داستان یونانی هستش که در پس زمینه آتن ساخته شده. داستان نوشته دکتر دیمیتریوس کانلوپولوس و توسط آناستازیا باتیلا به زبان انگلیسی ترجمه شده. نویسنده محقق هستش و مدرک دکترای خود را در مکانیک سیالات کسب کرده ، چیزی که هیچ ارتباطی با داستان‌های کودکانه نداره.

این کتاب از سفر یک اسب اسباب‌بازی که تمایل به کاوش در شهر و دنیای اطرافش داره روایت می‌کنه! اسب آرزوی پنهانی داره. او می‌خواد شهر را بگرده و از سعادت لذت ببره.

آرزوی کانلیس به حقیقت می‌پیونده! او سفر خود را برای گشت‌و‌گذار در شهر آغاز می‌کنه. اسب بر فراز شهر پرواز می‌کنه و از دیدن شهر شلوغ لذت می‌بره. او از دیدن مناظر حیرت‌انگیز در شهر خود که قبلاً هرگز ندیده بود، متعجب و متحیر می‌شه. پارتنون یکی از برجسته‌ترین بنای آتن می‌باشه.

در ادامه بخوانید  حشرات ( insects ) : آموزش حیوانات (animals) به زبان انگلیسی

او سفرش را ادامه می‌ده و از فرصتی عالی که برای گفتگو با مجسمه‌های مختلف پیدا می‌کنه استفاده می‌کنه.

در این داستان کانلیس به سالن کنسرت آتن، دانشگاه آتن، آکادمی فیلسوفان، لیکتاتوس هیل تندر و بسیاری از مکان‌های مهم سفر میکنه.

اگر فرزندان شما به تاریخ علاقه ‌مند هستن و می‌خوان در مورد مکان‌های مهم و تاریخی در آتن اطلاعات بیشتری کسب کنند، خواندن این کتاب الکترونیکی برایشان جالب خواهد بود.

این کتاب الکترونیکی به 8 فصل تقسیم شده و تجربه‌های متنوعی از کانلیس را در مکان‌های مختلف روایت می‌کنه. تصاویر آن کم هستش. کتاب الکترونیکی در مورد اماکن مهم تاریخی در آتن صحبت می‌کنه. جوهر تاریخ یونان به زیبایی با لحنی ساده بیان می‌شه. زیبایی‌های شهر به خوبی در چشم کانلیس توضیح داده می‌شه. با توجه به پیچیدگی مکان‌های تاریخی که درک بچه‌ها برای آنها دشوار هستش، این کتاب برای کودکان بزرگسال نیز ایده‌آل می‌تونه باشه. همچنین ، داستان در مورد سنت‌های یونان و شیوه‌های فرهنگی صحبت می‌کنه.

سفر کانلیس مارتاکی به داخل شهر سفری شاد و لذت بخش هستش. سفر او لذت و خوشی ما را به ارمغان میاره! میشه گفت، سمبل آزادی و لذت هستش.

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه کانلیس آتن را جستجو می‌کند نوشته دیمیتریوس کانلوپولوس
امتیاز
41star1star1star1stargray
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *