داستان کوتاه بیا دوباره باهم دوست بشیم

داستان کوتاه بیا دوباره باهم دوست بشیم

Let’s Be Friends Again

نویسنده: هانس ویلهلم
سطح: کودکانه
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 25
فایل: pdf

دعواهای خواهر و برادرانه، قهر و آشتی موضوع این داستان هستش.

این داستان در مورد خواهر و برادری هستش که بیشتر اوقات باهم بازی می‌کنند و در کنار هم هستن. درست مانند هر خواهر و برادری آنها باهم می‌جنگند، قهر و آشتی می‌کنند.

خواهر و برادر باهم به مشکل میخورند. برادر گاهی اوقات کنار خواهرش میشینه و مزاحم اون میشه! با این حال، او شنونده خوبی بود و پسر از این فرصت استفاده میکرد و شروع میکرد به خوندن داستانهای بزرگونه. پسر حاضر نمیشد اسباب بازی های خودشو به خواهرش بده. با این حال، خواهر باهوش بود و همه اسباب بازی‌های برادرش را می‌گرفت. یه روزی جنگی بین این دو اتفاق میفته و اونم بخاطر اینه که خواهر با لاک‌پشت خونگی برادرش بازی میکنه!

دختر فکر کرد مخزنی که لاک‌پشت خونگی در آن نگهداری می‌شه براش خیلی کوچیکه بنابرابن اونو برداشت و توی دریاچه‌ای انداخت تا در آن آزادانه شنا کنه.

پسر همینکه دید لاک‌پشت خونگی‌شو از دست داده عصبانی شد. هريوری که می‌شد خشم خودش‌رو نشون داد. سر خواهرش فریاد کشید. اسباب بازی‌های خودشو دور ریخت و همش به فکر لاک‌پشتش بود. با این حال، والدینش از خواهرش حمایت کردند. او قصد  اشت بخاطر از دست دادن لاک‌پشتش انتقام بگیره و چیزهای زیادی رو بدست بیاره.

در ادامه بخوانید  کتاب داستان برای زندگیت فرار کن (Run of your Life)

او ساعت‌ها نمی‌تونست بخوابه فقط به فکر حیوون خونگیش بود. او سپس خواهرشو دید که در باغ مثل گذشته داره بازی می‌کنه. او که خیلی عصبانی بود با دیدن خواهرش خوشحال و شگفت‌زده شد.

او تصمیمی می‌گیره! و اون اینه که….

در این داستان بیا دوباره باهم دوست بشیم، برادر و خواهر دوست داشتنی، دعواهای ناز، رقابت و غیره به زیبایی نقل شده. این اتفاق در هر خانواده ایممکن است اتفاق بیفته. تصاویر این کتاب بسیار زیبا هستند و آن را رنگارنگ‌تر و جالب‌تر می‌کنه. این کتاب با چند کلمه متن نوشته شده تا خوانایی آسان‌تری به شما بدهد.

رقابت خواهر و برادری اتفاق می‌افته! حال اگر با برادر یا خواهر خود می‌جنگید، هر کسی ممکن است مقصر باشه ، فقط ببخشید و فراموش کنید. زندگی شادتری خواهید داشت!

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه بیا دوباره باهم دوست بشیم نوشته هانس ویلهلم
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.