داستان کوتاه حیوان خانگی من مرده است؟

داستان کوتاه حیوان خانگی من مرده است؟

?My Pet Is Gone

نویسنده: سیمونا پلوپنو
طراح: مونیکا گارسیا
سطح: کودکانه
زبان: انگلیسی

درباره نویسنده:
سیمونا پلوپنو در مونترال از سال 2003 زندگی کرده است،سالی که او رومانیای اصیل را ترک کرد.ضعف او در دوست داشتن حیوانات بود. وقتی که بچه بود، سگ ها، گربه ها و پرندگانی که در حیاط باغ والدینش دوست داشته می شدند را مجبور بود بزور غذا دهد و یا آنها را برای انجام کاری آموزش دهد. زمانی که آنها از می مردند، همرا با تجلیل، شمع و صدقه به خاک می سپردند. بعدا از مدتی او شروع به نوشتن درباره آنها کرد.

درباره تصویرگر:

مونیکا گارسیا در سال 1972 در لا هابانا، کوبا متولد شد. می توان گفت که او به همراه خانواده اش و مینا، گربه و موشش زندگی می کند، اما در حقیقت، ذهن او در دنیای موازی، پر از رنگ، موجودات فوق العاده و داستان های شگفت انگیز بی پایان زندگی می کند. علاوه بر هنرمندی و معلم نقاشی، او موسیقی و رقص را دوست دارد.

توضیح کلی:

از دست دادن حیوان خانگی برای همه سخت است. کودکان در این زمان آسیب پذیر ممکن است حساس باشند. از آنجایی که اغلب اولین برخورد کودک با مرگ است، مهم است که وضعیت با دقت مورد توجه قرار گیرد. با استفاده از این کتاب، والدین می توانند به طور ذهنی یک فضای یادبود ایجاد کنند که در آن خانواده به حیوان خانگی احترام می گذارد. والدین با ادغام عناصر زندگی واقعی و حوادثی که به طور خاص به حیوان خانگی و خانوادگی معنی دار دارند، بهتر است در هدایت فرزند خود در مسیر مثبتی در جهت بستن تلاش کنند.

در ادامه بخوانید  آموزش اعضای خانواده به انگلیسی

کودکان جوان نمی توانند مفاهیم مشکل را درک کنند. آنها به سادگی مرگ را نمی فهمند به عنوان مثال، تصور ناپدید شدن یک دوست عزیز، دوست شگفت انگیز که یک حیوان خانگی است، پذیرش آن دشوار است. اما اگر این ناپدید شدن تنها آشکار شود، چرا که روح حیوانات به عنوان حیوان دیگری به ارمغان می آورد؟ این می تواند یک حیوان وحشی یا یک حیوان خانگی باشد؟ یک خنده دار یا یک آزار دهنده؟ این کوتاه مدت سناریوها را پیشنهاد می دهد و خاطرات شاد و روانی را به وجود می آورد که به معنی لبخند از بین رفته است.

موسسه برجسته e-book انگلیسی این داستان کودکانه را در قالب فرمت pdf تا تصویرگری بسیار زیبا و کیفیتی بینهایت عالی برای شما کودکان عزیز آماده کرده. امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.

دانلود داستان کوتاه کودکانه

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
داستان کوتاه حیوان خانگی من مرده است؟ برای کودکان
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *