سوالات فاینال تاپ ناچ و سامیت

سوالات فاینال تاپ ناچ و سامیت همراه با جواب سوالات

 The final questions Top Notch and Summit

در این بخش ابتدا قبل از پرداختن به سوالات فاینال تاپ ناچ به خلاصه ای از توضیحات درباره کتاب تاپ ناچ و سامیت می پردازیم و بعد از توضیحات شما عزیزان می توانید با کلیک کردن بر روی هر یک از سرفصلهای مورد نظر سوالات و فایل صوتی و جواب سوالات فاینال این بخش را دانلود کنید.

درمورد کتاب تاپ ناچ (Top Notch)

TOP NOTCH

مقدمه

تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit) یک دوره کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سنی جوانان و بزرگسالان را تشکیل می دهند که از آخرین متد آموزشی متداول در جهان بهرمند بوده و جهت آمادگی امتحانات بین المللی ( TOFEL, IELTS و …) مناسب می باشد. انتشارات لانگمن که یکی از قویترین و مطرح ترین ناشران کتب آموزش زبان در جهان است تاپ ناچ را در سال 2006 و سامیت را در سال 2007 به بازار بین المللی عرضه نمود. تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشار یعنی سالهای 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزش (AEP) گردیدند.

معرفی کتاب TOP NOTCH

تاپ ناچ و سامیت در سالهای 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه Distinguished Achievement Award به عنوان بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از AEP (انجمن ناشران آموزشی) گردیده اند.

اصطلاحات انجام شده در تاپ ناچ و سامیت تحت نظارت انتشارات پیرسون-لانگمن انجام گرفته و هر کتاب دارای ISBN (شابک) این انتشارات می باشد. تاپ ناچ و سامیت در 6 سطح و 12 کتاب به چاپ رسیده و هر جلد شامل کتاب دانش آموز، کتاب تمرین و لوح فشرده همراه (Take-Home Super CD) علاوه بر فایل های صوتی مکالمه ها، شامل موارد زیر می باشد.

1. Speaking Practice

2. Interactive Workbook

3. Game & Puzzles

4. Top Notch Pop

تاپ ناچ و سامیت دارای مجموعه کاملی از کامپوننت ها به شرح زیر است:

1) راهنمای استاد به همراه دیسک فشرده شامل تمرین های مکمل Teacher’s Edition and Lesson Planner

در ادامه بخوانید  سوالات میان ترم هیپ هیپ هورای

2) مجموعه دیسکهای فشرده صوتی شامل تمرینهای شنیداری Class Audio Program

3) ویدئوهای طراحی شده برای هر بخش Summit TV & Top Notch TV

4) فعالیت های کلاسی آماده مرتبط با هر درس Go & Copy

5) امتحانات مختص به هر بخش و امتحانات پایان ترم به صورت چاپ شده به همراه نرم آفزار سازنده امتحان و دیسک فشرده صوتی مربوط به سوالات شنیداری Complete Assessment Package

6) امتحانات تعیین سطح Full-Course Placement Test

7) وب سایت طراحی شده برای هر سطح شامل تمرینات اضافی، منابع بیشتر برای استاد و Companion Website…

به روز بودن تاپ ناچ و سامیت باعث می شود این مجموعه منبع مناسبی برای آمادگی جهت امتحانات بین المللی باشد.

سطوح Top Notch  :

Top Notch Fundamentals A:

این کتاب اولین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و ابتدایی ترین سطح یعنی true beginner را در بر میگیرد. این کتاب حاوی فصل های 1 تا 7 می باشد.

 Top Notch Fundamentals B: 

این کتاب دومین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و ابتدائی ترین سطح یعنی true beginner را در بر میگیرد. این کتاب حاوی فصل های 8 تا 14 می باشد.

Top Notch 1A:

این کتاب سومین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطحfalse beginner  را در بر میگیرد. این کتاب حاوی فصل های 1 تا 5 می باشد.

Top Notch 1B:

این کتاب چهارمین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطحfalse beginner  را در بر میگیرد. این کتاب حاوی فصل های 6 تا 10 می باشد.

Top Notch 2A: 

این کتاب پنجمین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطح pre-intermediate را در بر میگیرد. این کتاب حاوی فصل های 1 تا 5 می باشد.

Top Notch 2B:

این کتاب ششمین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطح per-intermediate را در بر میگیرد. این کتاب حاوی فصل های 6 تا 10 می باشد.

Top Notch 3A:

این کتاب هفتمین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطح intermediate را در بر میگیرد. این کتاب حاوی فصل های 1 تا 5 می باشد.

در ادامه بخوانید  فیلم آموزش گرامر

Top Notch 3B:

این کتاب هشتمین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطح intermediate را در بر میگیرد. این کتاب حاوی فصل های 6 تا 10 می باشد.

Summit 1A :

این کتاب نهمین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطح high-intermediate را در برمیگیرد. این کتاب حاوی فصلهای 1 تا 5 می باشد و یکی از بهترین منابع برای افرادی که قصد ادامه یادگیری زبان بعد از سطح Top Notch 3B را دارند، به حساب می آید؛ چرا که هر چهار مهارت زبان را به طور همزمان پوشش می دهد.

Summit 1B :

این کتاب دهمین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطح high-intermediate را در برمیگیرد. این کتاب حاوی فصلهای 6 تا 10 می باشد و یکی از بهترین منابع برای افرادی که قصد ادامه یادگیری زبان بعد از سطح Top Notch 3B را دارند، به حساب می آید؛ چرا که هر چهار مهارت زبان را به طور همزمان پوشش می دهد.

Summit 2A :

این کتاب یازدهمین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطح advanced را در برمیگیرد. این کتاب حاوی فصلهای 1 تا 5 می باشد و یکی از بهترین منابع برای افرادی که قصد ادامه یادگیری زبان را دارند، به حساب می آید؛ چرا که هر چهار مهارت زبان را به طور همزمان پوشش می دهد.

Summit 2B :

این کتاب دوازدهمین کتاب از مجموعه تاپ ناچ و سامیت بوده و سطح advanced را در برمیگیرد. این کتاب حاوی فصلهای 6 تا 10 می باشد و یکی از بهترین منابع برای افرادی که قصد ادامه یادگیری زبان را دارند، به حساب می آید؛ چرا که هر چهار مهارت زبان را به طور همزمان پوشش می دهد.

شما زبان آموزان عزیز می توانید با کلیک کردن بر روی هر یک از این سطوح به بخش مورد نظر رفته و سوالات نهایی همراه با فایل صوتی و جواب سوالات آن را دانلود کنید.

 

 

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود سوالات فاینال تاپ ناچ همراه با فایل صوتی
امتیاز
51star1star1star1star1star
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.