داستان کوتاه برای جلوگیری از صلح جهانی: بالهای عدالت

داستان کوتاه برای جلوگیری از صلح جهانی: بالهای عدالت

To Prevent World Peace: Wings of Justice

موضوع این داستان درباره یک دختر جادویی از نگاه آدم های شرور است که نویسنده این داستان زیبا امیلی مارتا سورنسن (Emily Martha Sorensen) می باشد. کتاب مورد نظر به صورت کامیک های تصویری طراحی و نوشته شده است. داستان برای جلوگیری صلح جهانی در سه فصل طراحی و نوشته شده است که بالهای عدالت اولین فصل این داستان می باشد.

خانم امیلی مارتا سورنسن درباره نویسندگی خودش چنین می فرماید :
کتاب ها اولین عشق و بهترین دوست من در زمان کودکی تا نوجوانی ام بود که در پنج ایالت و چهار کشور انجام دادم. عشق من از داستان سرایی هیچ وقت کم نشده و همیشه دوست داشتم بنویسیم و به اشتراک بگزارم!
من بازگوهای فانتزی مخصوصا حکایات را که سیستم های مجیک جذاب، شوخ طبعی، و کتاب عاشقانه نادر زیبا را دوست دارم. همچنین از علمی تخیلی نیز خوشم می آید، اما بیشتر از داستان های جادویی که بیشتر خوشحالم میکند را دوست دارم.
من دوتا کتاب کامیک دارم، اولی کامل است و دومی در حال تمام شدن، از خواندن، نوشتن، کشیدن، هنر دستی، ویرایش و گهگاهی هم از بازی های ویدیویی خوشم می آید.

در ادامه بخوانید  داستان کوتاه آرزوی یک ماهی

نویسنده در این کتاب علاوه بر طراحی های بسیار زیبا تفسیر خودش را این گونه نوشته و شکل اشخاص را اینچنین ترسیم کرده است و شما می توانید با خواندن آن که در صفحه 31 و 32 قرار دارد با ذهن نویسنده بیشتر آشنا شوید. حتی شما عزیزان می توانید با پرینت هر یک از این تصاویر به رنگ آمیزان دلخاه آن بپردازید.

بخشی از این تفسیر را به زبان انگلیسی قرار دادیم تا با آن آشنا شوید.

          With my comic strip, I chose to write a three-line description to go the top of every strip in the archives. Some are interesting; many simply ramble. Still, the descriptions are important because that story has a huge cast, and I often provide links back to old situations or characters in case a current storyline might
.otherwise be confusing

          Happily, that’s less of an issue here. This Manga has a much stricter plot and a more focused set of main characters In addition, the comic strip medium lends well to updates which are readable  together or apart; the Manga medium does not. Writing descriptions for each page would, I decided, create choppiness in scenes
.where choppiness should not be

در ادامه بخوانید  داستان Cowboy (اسب سوار)

موسسه برجسته e-book این داستان زیبا را به صورت pdf آماده کرده و در اختیار شما کودکان و دوستاران زبان انگلیسی قرار داده است. امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.

 

خلاصه موضوع
تاریخ بازنگری
توضیح مختصر
دانلود داستان کوتاه برای جلوگیری از صلح جهانی: بالهای عدالت به زبان انگلیسی
امتیاز
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *